kandydatów

Etat Pracownik recepcji

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7114119, z dnia 2022-06-07

Klient portalu Praca.pl

Pracownik recepcji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz dbanie o jej prawidłowy obieg
  • zamawianie artykułów spożywczych i biurowych
  • przygotowanie sal konferencyjnych na spotkania biznesowe
  • kontakt w imieniu spółek z administracją biurowca
  • obsługę spotkań i konferencji
  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości
  • prawidłowe funkcjonowanie biura
  • obsługę recepcji
  • umawianie spotkań / rezerwację terminów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji
  • opiekę nad praktykantami

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • poczucie obowiązku, pozytywne podejście do życia i wysoka kultura osobista
  • wielozadaniowość
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • mile widziane: student/ka studiów niestacjonarnych

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy