kandydatów

Etat Spedytor międzynarodowy / krajowy w dziale spedycji

Firma: Diera Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7117131, z dnia 2022-06-07

Jeśli masz doświadczenie w Spedycji międzynarodowej i/lub krajowej, potrafisz znaleźć optymalne rozwiązanie zarówno w transporcie drobnicowym jak i cało-pojazdowym to mamy dla Ciebie interesującą pracę.

Poszukujemy kreatywnej i odpowiedzialnej osoby do pracy

w dużej firmie spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Spedytor międzynarodowy / krajowy w dziale spedycji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i partnerami
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań transportowych
  • doskonała znajomość rynku transportowego w Polsce
  • nadzorowanie i kontrolowanie procesów transportowych
  • przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych
  • znajomość specyfiki transportów drobnicowych będzie dodatkowym atutem

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość specyfiki transportów drogowych LTL/FTL
  • minimum wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: transport/logistyka
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok
  • znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
  • stabilność zatrudnienia (bardzo niski wskaźnik rotacji)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość samorealizacji