Etat Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych i Sieci Elektroenergetycznych

Firma: T-Energy Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7124730, z dnia 2022-06-08

T-ENERGY Sp. z o. o.  jest uznanym na rynku biurem projektowym. Głównym aspektem naszej działalności jest wykonywanie projektów w zakresie elektroenergetyki niskich i średnich napięć.

W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm, a naszym największym potencjałem są ludzie którzy tworzą tą firmę. Dołącz do nas.

www.t-energy.pl

Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych i Sieci Elektroenergetycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • opracowanie dokumentacji w zakresie sieci elektroenergetycznych nn i SN
  • realizacja bieżących zadań projektowych
  • ścisła współpraca z projektantem
  • udział w spotkaniach z Klientami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ewentualnie ostatni rok studiów lub studia zaoczne
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania sieci elektroenergetycznych
  • znajomość środowiska CAD
  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu sieci elektroenergetycznych
  • uczciwość, sumienność, samodzielność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów zapewniających rozwój zawodowy
  • możliwość udokumentowania praktyki do uprawnień budowlanych
  • opiekę doświadczonego projektanta podczas okresu wdrożeniowego
  • możliwość uzyskania premii rocznej
  • pracę w firmie wśród młodych profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą
  • przyjazną atmosferę bez korporacyjnego podejścia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2022
Wyświetleń: 95