kandydatów

Etat Technolog / Technolożka Opakowań

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Technolog / Technolożka Opakowań
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta i konkursy dla pracowników,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • wolontariat pracowniczy, drużyny sportowe i CSR,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce, świeże owoce i warzywa – podane na tacy:),
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel,
  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi maszyn.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań opakowań w odpowiedzi na wymagania konsumenta.
  • Współpraca z Działem Komercyjnym w przygotowaniu Briefu Produktowego i przełożeniu Insight’ów Konsumenckich na wymagania techniczne dla nowych produktów w szczególności części dotyczących opakowań.
  • Rozwój opakowań jednostkowych i zbiorczych, zgodnie z briefem marketingowym i założeniami kosztowymi.
  • Zapewnienie właściwego wyboru materiałów opakowaniowych zgodnie z wewnętrznymi standardami oraz kompletowanie dokumentacji dotyczącej materiałów stosowanych do produktów pod marką Wedel gwarantujące bezpieczeństwo produktu i jakość zgodną z wymaganiami specyfikacji.
  • Udział w rozwoju nowych szat graficznych – rekomendacje odnośnie finalnego wykończenia graficznego opakowań (dobór odpowiedniej techniki druku, techniki uszlachetnień druku: lakiery, pokrycia, tłoczenia). Akceptacja techniczna finalnych opakowań.
  • Zapewnienie dostępności dokumentacji technologicznej, specyfikacji opakowań i powiązanych systemów i ich bieżąca aktualizacja.
  • Współpraca z Działem Prawnym w temacie praw autorskich / własności intelektualnej opakowań – pozyskiwanie ochrony patentowej nowych wdrożeń opakowań oraz sprawdzanie czystości patentowej opracowanych wzorów opakowań.
  • Udział w procesie wyboru i akceptacji dostawców opakowań.
  • Współpraca z Lotte Japan R&D w zakresie NPD, identyfikowanie możliwości. transferów nowych produktów lub technologii z Grupą Lotte.
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w rozwoju opakowań i ich komercjalizacji.
  • Udokumentowane przykłady wdrożeń opakowań.
  • Posiadanie głębokiej wiedzy technicznej dotyczącej opakowań produktów spożywczych.
  • Zrozumienie zależności procesu rozwoju opakowań od strony komercyjnej projektu.
  • Umiejętności dobrego planowania i organizacji pracy, tworzenie i interpretacja danych technicznych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi systemu SAP, MS Office, MS Outlook
  • Znajomość obsługi programów komputerowych: AutoCAD, ArtiosCAD, CapePack, Multipak
  • Znajomość obsługi platformy CDC
  • Moc wymyślania i wdrażania rzeczy niemożliwych