Etat Nauczyciel języka angielskiego na platformie internetowej (wymagana znajomość j. polskiego)

Firma: Novakid, Inc. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7130265, z dnia 2022-06-09

Novakid, Inc.

Novakid to interaktywna platforma internetowa przeznaczona do nauki języka angielskiego. Jesteśmy międzynarodowym zespołem specjalistów, którzy pracują z dziećmi w wieku 4-15 lat z całego świata, m.in. z Polski, Turcji, Niemiec, Rosji. Nasz unikalny program nauczania jest dostosowany do potrzeb uczniów z różnym poziomem znajomości języka angielskiego. Interaktywne lekcje na platformie internetowej Novakid prowadzone są w wirtualnej klasie, której funkcjonalność jest intuicyjna zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.

Nauczyciel języka angielskiego na platformie internetowej (wymagana znajomość j. polskiego)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dlaczego Novakid?

  • samodzielnie ustalasz swój grafik i możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ nasi klienci mieszkają w różnych strefach czasowych;
  • zapewniamy wszystkie materiały dydaktyczne, nie musisz opracowywać ich samodzielnie;
  • mamy wysoko wykwalifikowany zespół wsparcia, który jest zawsze gotowy do pomocy w każdej sprawie;
  • zapewniamy wszystko, co niezbędne do rozwoju zawodowego, nasi metodycy nadzorują regularne szkolenia przez cały czas współpracy;
  • z Novakid będziesz mieć okazję uczyć dzieci z całego świata i poznać przedstawicieli różnych kultur;
  • nasz zespół nieustannie rozwija się w zakresie najnowszych narzędzi i technik edukacyjnych, aby nauka była dla dzieci interesująca i przyjemna.

Wymagania

  • znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B2
  • wykształcenie wyższe (tytuł licencjata i wyżej);
  • dużym atutem będzie posiadanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego (np. DELTA, CELTA, TESOL lub TEFL);
  • co najmniej 1 rok doświadczenia w nauczaniu dzieci;
  • mile widziane doświadczenie w nauczaniu na platformach internetowych;
  • chęć i możliwość pracy co najmniej 15 godzin tygodniowo.

Oferujemy

  • praca zdalna;
  • elastyczny grafik;
  • stabilne źródło dochodu, którego wysokość ustalasz samodzielnie w zależności od ilości przeprowadzonych lekcji;
  • atrakcyjny program poleceń i premie za lekcje próbne, po których klient decyduje się na zakup zajęć;
  • gotowy program i materiały dydaktyczne, które zapewnia Novakid;
  • regularne lekcje ze stałymi uczniami;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju;
  • szansa na wniesienie wkładu w życie tysięcy dzieci na całym świecie.

Wynagrodzenie: 4400 zł + premie