kandydatów

Etat Asset Manager

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli chcesz dołączyć do jednej z najaktywniejszych firm na rynku Real Estate, która stale rozwija się na polskim rynku i znajduje się gronie największych w swojej branży, która aktywnie działa na międzynarodowych rynkach przeprowadzając liczne i duże transakcje, to ta oferta daje możliwość dołączenia do międzynarodowego dewelopera i inwestora, który słynie ze standardów, aktywności na rynku, znakomitego managementu oraz stałego wzrostu udziałów w rynku.

Będziesz dopowiadać za Asset Management opiekując się obiektami w całym kraju, ściśle współpracując z kluczowymi Klientami i Inwestorami, działami Leasingu, Finance, Property oraz Project Management.

Ofertę kierujemy do managerów z bardzo dobrą znajomością branży oraz sukcesami w roli Asset Managera.

Asset Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Utrzymywanie efektywnych biznesowych relacji z Inwestorami i kluczowymi Klientami firmy;
  • Podejmowanie wszelkich działań mających na celu maksymalizację zysków poprzez analizy nieruchomości, identyfikowanie ryzyk oraz możliwych usprawnień, proponowanie zmian, nadzór nad zmianami związanymi z podniesieniem efektywności finansowej;
  • Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy, w szczególności z Property, Leasing, Finance oraz Project Management poprzez wyznaczanie kierunków rozwoju i nadzór nad wszelkimi kwestiami związanymi z budżetami, harmonogramami, umowami najmu, analizami, etc.;
  • Przygotowywanie planów w obszarze wynajmu oraz budżetów (CAPEX i OPEX);
  • Nadzór nad cash-flow;
  • Koordynacja współpracy z podwykonawcami, nadzór nad kontaktami z organami administracji publicznej, w tym nadzór nad ewentualnymi postępowaniami sądowymi;
  • Zarządzanie działaniami związanymi z wycenami inwestycji, prowadzenie sprawozdawczości bankowej, etc;
  • Nadzór nad wszelkimi umowami leasingu - weryfikacja, analiza, zatwierdzenie kolejnych umów.
Wymagania:
  • Doświadczenie minimum 3-letnie w roli Asset Managera w międzynarodowej spółce;
  • Poparte sukcesami doświadczenie w obszarze Asset Managementu;
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej;
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne, zorientowanie na maksymalizację zysków oraz wysoka kultura biznesowa;
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy, ustalania priorytetów, wyznaczania i egzekwowania zadań.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w jednej z najaktywniejszych firm na rynku Real Estate;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Znakomite warunki pracy, zespół oraz management.