kandydatów

Etat Lider Zmiany Magazynowej

Firma: Katcon Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii, produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji. W związku z rozwojem zakładu, uruchomieniami nowych linii i obszarów produkcyjnych, do naszego zakładu w Błoniu koło Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Zmiany Magazynowej
Miejsce pracy: Błonie
Zadania:
  • Codzienne koordynowanie pracy zmiany magazynowej
  • Raportowanie do Kierownika Magazynu
  • Nadzór nad:
    • Rozładunek i przyjęcie towaru w systemie NAV:
    • Przyjmowanie i wydawanie produktów i zapasów do i z magazynu
    • Przygotowanie wyrobu gotowego do wysyłki
    • Załadunek samochodów
  • Ciągłe zwiększanie efektywności oraz wydajności pracy swojego zespołu w oparciu o KPI.
  • Obsługa programu NAV w obszarze magazynu
  • Wsparcie w optymalizacji procesów magazynowych
  • Ewidencja pracowników magazynu
  • Zapewnienie porządku w magazynie - 5S, FIFO, BHP i PPoż.
  • Codzienna współpraca z działem importu, eksportu i produkcji
Wymagania:
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w na pozycji Lidera Zmiany Magazynowej
  • Znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej (2 zmiany)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość systemu NAV będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.