kandydatów

Etat Manager ds. Zakupu Gruntów - deweloper mieszkaniowy

Firma: EPCM Executive Search miejsce pracy: Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów, spółki deweloperskiej realizującej projekty mieszkaniowe na terenie Warszawy, poszukujemy doświadczonego Managera ds. Zakupów Gruntów. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie potencjalnych działek inwestycyjnych pod zabudowę mieszkaniową. Idealnie sprawdzą się osoby z doświadczeniem w ekspansji, zdobytym u dewelopera mieszkaniowego. Klient zapewnia przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość czynnego udziału w rozwijaniu spółki.

Manager ds. Zakupu Gruntów - deweloper mieszkaniowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie atrakcyjnych terenów pod inwestycje mieszkaniowe, głównie na terenie Warszawy;
  • Badanie stanu formalno-prawnego gruntów;
  • Prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntów;
  • Współpraca z urzędami administracji publicznej, pośrednikami;
  • Opracowywanie raportów z bieżących działań.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Minimum dwa - trzy lata doświadczenia w obszarze zakupu gruntów pod inwestycje mieszkaniowe;
  • Znajomość procedur związanych z zakupem nieruchomości;
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości;
  • Umiejętność analizy nieruchomości pod względem formalno-prawnym;
  • Silnie rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem;
  • Odpowiedzialność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, mobilność.
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie deweloperskiej, która zapewnia rozwój;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Pakiet benefitów.