kandydatów

Etat Technik / Serwisant Urządzeń Biurowych

Firma: Leterus miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7128633, z dnia 2022-06-10

Leterus -  jesteśmy  autoryzowanym partnerem Konica Minolta. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu Osoby na stanowisko:

Technik / Serwisant Urządzeń Biurowych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • bieżące naprawy sprzętu oraz bezpośrednia pomoc użytkownikom, działania związane z prawidłowym funkcjonowaniem i zabezpieczeniem całej struktury maszynowo-informatycznej;
  • instalacja i konfiguracja urządzeń biurowych;
  • profesjonalna obsługa serwisowa naszych urządzeń drukująco-kopiujących u Klientów Konica Minolta;
  • naprawy warsztatowe.

Wymagania

  • umiejętność diagnozowania usterek będzie mile widziane;
  • podstawy informatyki oraz elektroniki będzie mile widziane;
  • prawo jazdy B.;
  • gotowość do wyjazdów do klientów w Warszawie oraz cała Polska;
  • doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • j. angielski w stopniu umożliwiającym czytanie opisów technicznych urządzeń;
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • wysoka kultura osobista i bezkonfliktowość;
  • chęć do pracy i szybkiego uczenia się;
  • nie wymagamy doświadczenia - istnieje możliwość przyuczenia.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz szkolenia;
  • możliwość przyuczenia;
  • niezbędne narzędzia do codziennej pracy (samochód, laptop, telefon);
  • atrakcyjny i przejrzysty system placowy;
  • pracę w firmie o długoletniej tradycji.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-06-2022
Wyświetleń: 65