kandydatów

Etat Manager Biura Zarządu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7134210, z dnia 2022-06-10

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą doradczą o ugruntowanej pozycji na rynku - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Dzięki nieustannej pracy nad ofertą i jakością regularnie zajmujemy czołowe pozycje w najważniejszych rankingach.

Manager Biura Zarządu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie administracyjne dla całego zespołu firmy
  • Administracja dokumentacją rejestracyjną i formalną grupy spółek
  • Przygotowywanie aktualizacja procedur
  • Protokołowanie spotkań, przygotowywanie pism
  • Współpraca z kancelarią prawną oraz notarialną
  • Składanie odpowiednich wniosków w KRS i innych urzędach
  • Współpraca z firmą windykacyjną i koordynowanie procesów windykacyjnych
  • Współpraca z inspektorem RODO
  • Współpraca z działem kadr i płac
  • Koordynowanie procesu gromadzenia i przekazywania dokumentacji dotyczącej pracowników, zleceniobiorców, podwykonawców

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie. Mile widziane Wykształcenie wyższe – administracja, marketing lub kierunki pokrewne
  • Wysoki poziom kultury osobistej i dyskrecji
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Systematyczność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu
  • Udział w ciekawych projektach