kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Janex International Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM - FIRMA JANEX INTERNATIONAL SP.Z O.O. ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Pruszków
Zakres obowiązków
  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. ustawa o rachunkowości, US itp.)
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku dochodowego, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i podatkowym
  • Współpraca z innymi działami firmy
Nasze wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności aplikacji Excel
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL, Optima
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładność, terminowość oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy
  • Możliwość ciągłego rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.