kandydatów

Etat Specjalista ds. Jakości Sprzedaży B2B

Firma: Netia miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Jakości Sprzedaży B2B
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wspieranie sprzedawców B2B w procesie weryfikacji dokumentów w odpowiednich systemach
  • Weryfikowanie aktualnych potrzeb handlowców, związanych z procesami umów, załączników, cesji i aneksów, analizowanie stopni dopasowania i możliwości ich ulepszenia
  • Obsługa zadań w odpowiednich systemach
  • Jakościowe wspieranie zespołu, udzielanie informacji związanych z obsługą Sprzedaży B2B, w tym kierowanie informacją zwrotną na temat realizowanych usług handlowca pomiędzy zespołami sprzedaży i wsparcia
  • Konsultowanie z innymi działami możliwych rozwiązań eliminujących błędy powstające na etapie przygotowania i weryfikacji dokumentów
  • Konsultowanie z innymi działami możliwych rozwiązań wpływających na ograniczenie zwrotów
  • Analiza rodzajów błędów i przygotowywanie rozwiązań eliminujących je
Wymagania
  • Dobra znajomość MS Office oraz MS PowerPoint
  • Znajomość aplikacji MS Dynamics
  • Umiejętności interpersonalne
  • Sumienność i wytrwałość w dążeniu do osiągania celów
  • Inicjatywa i przedsiębiorczość
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności planowania oraz ustalania priorytetów
  • Asertywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku
  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów pozwalających Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów pracowniczych
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.