kandydatów

Etat Projektant układów cyfrowych / Programista embedded

Firma: Wellsolar Sp. z o.o. miejsce pracy: Góra Kalwaria

Projektant układów cyfrowych / Programista embedded
Miejsce pracy: Góra Kalwaria
Zakres obowiązków:
  • Implementacja algorytmów cyfrowych w układach mikroprocesorowych
  • Uruchamianie i testowanie układów elektronicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek elektronika/elektrotechnika/telekomunikacja
  • Doświadczeni zawodowe: co najmniej 5 lat na stanowisku elektronik, projektant układów cyfrowych lub podobnym
Wymagane umiejętności:
  • Praktyczna znajomość mikrokontrolerów z rodziny ARM, STM32
  • Mile widziana znajomość mikrokontrolerów z rodziny 8051 oraz języka Asembler/C
  • Praktyczna znajomość interfejsów i protokołów komunikacyjnych
  • Mile widziana praktyczna znajomość układów FPGA
Oferujemy:
  • Umowa na stałe w ramach rozwoju firmy, pełen etat, możliwe rozliczenie b2b
  • Praca przy najnowszych technologiach w obszarach smart grid i smart home