kandydatów

Etat Specjalista ds. budżetowania i raportowania (k/m)

Firma: Emitel S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. budżetowania i raportowania (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu cyklicznych prezentacji z wynikami finansowymi Spółki oraz z KPIs dotyczącymi działalności operacyjnej
  • analiza odchyleń rachunku zysków i strat, cash flow oraz bilansu od budżetu / forecastu
  • aktywny udział w przygotowywaniu budżetu / forecastów
  • monitorowanie oraz raportowanie stanu należności
  • sporządzanie cyklicznych raportów oraz analiz ad hoc

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze kontrolingu lub pokrewnym (doświadczenie zdobyte w sektorze telekomunikacyjnym będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz PowerPoint
  • rozpoczęta kwalifikacja ACCA/CIMA będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemu Cognos TM1 lub podobnych rozwiązań OLAP będzie dodatkowym atutem
  • zdolności analityczne, samodzielność w działaniu oraz gotowość do pracy z dużą ilością danych

Oferujemy:

  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę w systemie hybrydowym
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kartę sportową
  • platformę benefitową
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dostęp do aplikacji z ebookami i audiobookami
  • program poleceń pracowniczych
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu