kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: E100 International Trade Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 350 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Chcesz zasilić nasze szeregi? Aplikuj do nas!

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Profesjonalna obsługa telefoniczna Klientów,
  • Kompleksowa obsługa w zakresie redagowania pisemnych odpowiedzi do Klientów,
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy,
  • Zachowanie najwyższej staranności w celu zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzania danych,
  • Wyjaśnianie wszelkich spraw dotyczących usług i produktów firmy,
  • Propagowanie oraz zachęcanie do korzystania z szerokiego portfolio usług dodatkowych dla Klientów.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy w dziale związanym z obsługą klienta,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Wysokie zorientowanie na potrzeby i wymagania klienta,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego lub/i hiszpańskiego oraz pakietu MS Office,
  • Kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole,
  • Troska o dobry wizerunek firmy, motywacja do działania oraz pozytywne nastawienie do pracy.
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz zgrany zespół,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet Benefitów; opieka medyczna Enel-Med, karta Multisport, e-learningowi system nauki języków obcych,
  • Szkolenia wdrożeniowe.