kandydatów

Etat Graphic Designer

Firma: eFirst Group Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

EFIRST ASIA to lider rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w przygotowaniu kompleksowych strategii budowania i promowania marki oraz zarządzania nią na wszystkich poziomach działalności. Aktualnie działamy na rynku Indonezji. Aktywnie wchodzimy na kolejne rynki na całym świecie. Korzystamy z własnego know-how i doświadczenia, aby w pełni wykorzystać rosnący potencjał rynku e-commerce w Azji Południowo-Wschodniej i nie tylko. Codzienna praca naszych azjatyckich i globalnych partnerów wspierana jest przez warszawski zespół EFIRST.

Graphic Designer
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Graficzne opracowanie materiałów do kreacji reklamowych
  • Projektowanie materiałów webowych (landing page, mailingi, kampanie banerowe, newslettery)
  • Modelowanie prostych packshotów 3D
  • Tworzenie prezentacji i materiałów graficznych na potrzeby firmy
  • Ścisła współpraca z działem marketingowym i programistami
Wymagania:
  • Znajomość programów pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) oraz Blendera
  • Podstawowa znajomość zasad DTP i przygotowania materiałów graficznych do druku
  • Portfolio prac wskazujące na doświadczenie w branży digitalowej, kreacjach dla mediów społecznościowych oraz kampanii reklamowych, a także znajomość budowania wizerunku marki
  • Umiejętność tworzenia spójnych materiałów graficznych, zgodnych z wypracowaną strategią komunikacji i stylem graficznym marki; dodatkowym atutem będzie zainteresowanie w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnych i brandingu
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, wielozadaniowość
  • Wysokie poczucie estetyki i staranności
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z Twoimi umiejętnościami,
  • Ekscytującą pracę w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - liderze performance marketingu na rynkach Azji Południowo-Wschodniej,
  • Dużą samodzielność i zaufanie,
  • Realne szanse rozwoju,
  • Elastyczny czas pracy w komfortowych warunkach (nowoczesne biuro przy ul. Pięknej),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Młody, profesjonalny zespół,
  • Partnerską atmosferę, świeżą kawę i napoje bez ograniczeń.
Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażeniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu.

Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Praca.pl Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-493) ul. Bolesława Prusa 2.

Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: jobs@efirst.asia