kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. obsługi Klienta

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7146501, z dnia 2022-06-13

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o., producent i dystrybutor oświetlenia w 30-letnią historią, poszukuje kandydatów na stanowisk:

Asystent / Asystentka ds. obsługi Klienta

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • utrzymywanie e-mailowego i telefonicznego kontaktu z klientem
  • sprzedaż naszych produktów
  • współpraca z handlowcami oraz resztą naszego zespołu
  • administracyjna obsługa zamówień
  • sporządzenie analiz i raportów sprzedaży
  • tworzenie ofert handlowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych a także zmian i trendów
  • wspieranie sprzedaży e-commerce

Wymagania

Jeśli…

  • jesteś pełen życia, a Twoja pozytywna energia udziela się innym,
  • lubisz się uśmiechać i kochasz poczucie humoru
Ponadto…
  • lubisz kontakt z ludźmi, zarówno osobisty, jak i telefoniczny

  • posiadasz predyspozycje/kompetencje sprzedażowe

  • osiąganie celów stanowi dla Ciebie motywację

  • komunikatywność masz opanowaną do perfekcji

  • kreatywność, to Twój znak rozpoznawczy

  • z komputerem jesteś na „TY”

  • masz prawo jazdy kat B i od czasu do czasu lubisz popracować w terenie

  • utożsamiasz się z zespołem, w którym pracujesz

  • lubisz odkrywać i zdobywać nowe umiejętności

Zapraszamy do złożenia aplikacji!!

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • pracę w miłej atmosferze z ambitnym, dynamicznym zespołem,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • perspektywę awansu na koordynatora
  • wynagrodzenie podstawowe z systemem premiowym