kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7148430, z dnia 2022-06-14

Na zlecenie naszego klienta, firmy Printfaktoria, drukarni offsetowej z pełnym zapleczem introligatorskim. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie, wydawanie towaru do i z magazynu
  • Pakowanie towaru do wysyłki
  • Stosowanie przyjętych norm panujących w magazynie
  • Utrzymanie porządku w obszarze pracy
  • Stosowanie się do zasad BHP

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od JUŻ
  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w miłej atmosferze zgranego zespołu pracowników
  • Pakiet świadczeń socjalnych