kandydatów

Etat Asystent Biura i Zespołu Sprzedaży

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7148436, z dnia 2022-06-14

Na zlecenie naszego klienta, firmy "RODOWITA Z ROZTOCZA" sp. z o.o.,

producenta naturalnej wody mineralnej - Rodowita z Roztocza, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Biura i Zespołu Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie biurem
  • dbałość o estetyczny wygląd recepcji, biura oraz kuchni
  • obsługa recepcji telefonicznej oraz firmowego maila
  • organizacja spotkań biurowych i zewnętrznych
  • obsługa gości i spotkań w sali konferencyjnej
  • realizacja zamówień na potrzeby biura (artykuły biurowe i spożywcze)
  • dbanie o płynny obieg dokumentacji, korespondencji i informacji
  • kompletowanie i ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • współpraca z firmami kurierskimi i innymi dostawcami w ramach prowadzonych zadań
  • organizacja podróży służbowych
  • monitoring rynku i konkurencji
  • koordynacja zadań działu sprzedaży
  • zarządzanie powierzonym budżetem
  • wsparcie administracyjne działu sprzedaży

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera (Pakiet Office – Word, Excel)
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowę o pracę w przyjemnym biurze w samym centrum Warszawy
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji w zespole kreatywnych osób
  • narzędzia pracy – telefon, laptop