kandydatów

Etat Kasjerka / Kasjer

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7148451, z dnia 2022-06-14

Na zlecenie naszego Klienta, lidera w branży handlu detalicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjerka / Kasjer

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia.

Wymagania

  • otwartość na kontakt z klientami,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej,
  • zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki.

Oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie.