kandydatów

Etat Client Solution / PPC Specialist

Firma: JET miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7148595, z dnia 2022-06-14

Na zlecenie naszego klienta firmy Business Factory, poszukujemy osoby na stanowisko:

Client Solution / PPC Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Business Factory poszukuje doświadczonego Client Solution/PPC Specialist (Warszawa lub zdalnie). Preferowane co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii na FB (website lead, lead ads) oraz w obsłudze Klienta. Opis stanowiska w poniższym linku: https://b.cz/join-us/#ppc-specialist-r98

Zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialny za kompleksowe zarządzanie Google Ads z możliwym wzrostem w Facebook Ads, Pinterest Ads i TikTok Ads.
  • Wdrażasz marki i kampanie efektywnościowe w mediach społecznościowych.
  • Będziesz miał własne portfolio polskich i międzynarodowych marek.
  • Zagwarantujesz satysfakcję klienta i zbudujesz z nim silne partnerstwo.

Wymagania

  • Doświadczenie w agencji cyfrowej z głęboką znajomością Menedżera Google Ads.
  • Doświadczenie w kampaniach e-commerce i interesują Cię trendy w marketingu internetowym.
  • Język polski to podstawa, ale masz też zaawansowany angielski, ponieważ będziesz współpracować również z klientami zagranicznymi.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną z biznesowym podejściem do klienta i umiejętnością zarządzania dużymi budżetami.
  • Myślenie analityczne jest Twoją dużą zaletą i możesz włączyć narzędzia analityczne do swojego przepływu pracy.
  • Umiesz interpretować wyniki, wyciągać wnioski i formułować precyzyjne rekomendacje dla klientów.

Oferujemy

  • Współpraca w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin jako freelancer lub pracownik zgodnie z Twoimi preferencjami.
  • Możliwość bycia częścią agencji cyfrowej META Business Partner, Tik Tok Business Partner i Google Marketing Partner oraz partnerem technologicznym naszych klientów.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla największych klientów na rynku PL/CEE/Global, często jako jedni z pierwszych w Polsce.
  • Dostęp do certyfikatów Blueprint, zaawansowanych strategii marketingowych, warsztatów i studiów przypadków z różnych dziedzin marketingu.
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność w zarządzaniu projektami.
  • Know-how globalnej struktury Business Factory / ROI Hunter.
  • Możliwość rozwoju na platformach wielokanałowych, zaawansowanych narzędziach i myślenie w całym marketingu.
  • Regularne dzielenie się wiedzą i szkolenia wewnętrzne w niektórych obszarach.
  • Przyjazne międzynarodowe i nieformalne środowisko.
  • Półelastyczne godziny pracy & Współpraca zdalna lub możesz dołączyć do naszego miłego biura w Warszawie, to zależy od Ciebie :-)
  • Regularne zajęcia integracyjne.