kandydatów

Etat Pracownik recepcji

Firma: Cygan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Marki

Grupa Cygan autoryzowany dealer Toyoty poszukuję osoby na stanowisko:

Pracownik recepcji
Miejsce pracy: Marki

Obowiązki:

  • powitanie klientów
  • obsługa rozmów telefonicznych klientów stacji
  • koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentów służbowych
  • prowadzenie terminarza działu
  • wsparcie doradców podczas obsługi klienta

Oczekujemy:

  • miłej aparycji i otwartości do ludzi
  • znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia min. średniego,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w grupie

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin - umowa o pracę + 2 soboty w miesiącu
  • pracę w nowoczesnym salonie największego koncernu samochodowego na Świecie
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności

Pozostałe oferty pracy w firmie Cygan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Etat Recepcjonistka / Asystentka z komunikatywnym angielskim w firmie: Cygan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Warszawa 07-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-06-2022
Wyświetleń: 90