kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Hosten Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 7150380, z dnia 2022-06-14

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Magazynier

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: MAG/03/22

Opis stanowiska

  • Kompletacja towaru z magazynu zgodnie z dokumentami wydania towaru
  • Pakowanie towaru streczarką automatyczną
  • Załadunki i rozładunki samochodów
  • Inne prace porządkowe zlecone przez brygadzistę
  • Dbanie o porządek w magazynie

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia na wózek widłowy – będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy