kandydatów

Etat Konsultant podatkowy [rekrutacja online]

Firma: Crowe Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 145 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.

Konsultant podatkowy [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Samodzielne doradztwo podatkowe głównie w zakresie PIT
  • Wsparcie zespołu w rozliczaniu pracowników delegowany do/z Polski
  • Udział w przeglądach podatkowych
  • Wsparcie w zakresie podatkowych aspektów projektów realizowanych z innymi zespołami
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych oraz pism w postępowaniach podatkowych oraz sądowoadministracyjnych
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, w tym udział w spotkaniach i telekonferencjach
  • Praca głównie w języku angielskim

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne
  • Praktyczna wiedza podatkowa w zakresie rozliczeń PIT oraz rozliczania wynagrodzeń
  • Minimum roczne doświadczenie w doradztwie podatkowym
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w interesujących międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju również w innych obszarach podatkowych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze (gwarantowane dobre poczucie humoru)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, kursy językowe online)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Organizację pracy sprzyjającą zapewnieniu równowagi między życiem prywatnym a zawodowym
  • Świetną lokalizację przy II linii metra (stacja Rondo Daszyńskiego)