kandydatów

Etat Trener pracy

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7156656, z dnia 2022-06-15

STOWARZYSZENIE OTWARTE DRZWI do realizowanych projektów aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami ogłasza nabór na stanowisko:

Trener pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • diagnoza preferencji oraz predyspozycji zawodowych osób z niepełnosprawnością,
  • pozyskiwanie nowych miejsc pracy, staży i praktyk zawodowych,
  • współpraca z pracodawcami,
  • wspieranie osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia (tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji, badania u lekarza medycyny pracy),
  • szkolenie niepełnosprawnego pracownika w miejscu jego pracy,
  • przygotowanie pracodawców i ich zespołów na współpracę z niepełnosprawnym pracownikiem,
  • za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,
  • współpraca z realizatorami innych form wsparcia aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami,
  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy doradcy zawodowego lub pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami będzie dużym atutem,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne będzie dużym atutem,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • duża samodzielność oraz dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point) oraz swoboda w obsłudze Internetu,
  • znajomość przepisów prawa pracy.

Oferujemy

  • pracę w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę (zatrudnienie w projekcie od lipca 2022),
  • pełną pasji i wyzwań pracę w dynamicznej organizacji pozarządowej będącej inicjatorem zmian społecznych,
  • możliwość dalszej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.