Etat Specjalista / Specjalistka ds. budżetowania, zakupów i kontroli outsourcingu

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • bonusy finansowe
  • szkolenia produktowe
  • przejrzysty system wynagradzania
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista / Specjalistka ds. budżetowania, zakupów i kontroli outsourcingu

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: ASZ/067/0521

W ramach tej roli chcemy powierzyć Ci zadania związane z:

  • Rozliczaniem faktur departamentu:
    - przyjmowanie i opisywanie faktur oraz sprawdzanie zgodności faktury z zamówieniem/umową, kwalifikowanie wydatków zgodnie z zasadą: CAPEX/OPEX,
    - prowadzenie rozliczenia projektów inwestycyjnych
  • Opieką nad umowami i współpracą z dostawcami:
    - kontaktowanie się w imieniu Banku z dostawcami w kwestiach formalnych (umowy, zamówienia, faktury),
    - sporządzanie i przechowanie dokumentacji formalnej współpracy z dostawcami zewnętrznymi,
    - wsparcie procesu przygotowywania zamówień/umów,
    - wsparcie procesu rejestracji umów oraz procesu kontroli terminów wygaśnięcia/zakończenia umów lub zamówień
  • Wsparciem tematów związanych z budżetowaniem (m.in. opieka nad środkami trwałymi, zbieranie informacji o planowanych zakupach w obszarze IT, tworzenie zestawień kosztów)

Nasze oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w zadaniach administracyjno - biurowych, mile widziane na podobnym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie z zakresu księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
  • dbałość o jakość, terminowość wykonywanych zadań, rzetelność i dokładność
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy z klientami wewnętrznymi
  • mile widziana wiedza z zakresu IT

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (prognozowane do końca 2023) w mBanku Hipotecznym, z wysokim prawdopodobieństwem możliwością pozostania w Grupie mBanku
  • współpracę z niewielkim, ale dobrze zgranym zespołem w Departamencie Informatyki i Bezpieczeństwa
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • pakiet benefitów składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku, bezpłatnego dostępu do Linkedin Learning, parking pracowniczy
  • mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach