kandydatów

Etat Pomocnik operatora cysterny asenizacyjnej

Firma: Awas Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Żyrardów

Ogłoszenie numer: 7150848, z dnia 2022-06-15

Awas Serwis Sp. z o.o.

Firma AWAS Serwis Sp. z o.o. jest ponad 28 lat na rynku, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia oraz referencji w branży gospodarki odpadami. Jesteśmy przedsiębiorstwem wykonującym usługi odbioru i unieszkodliwiania odpadów ropopochodnych z piaskowników i separatorów. Oferujemy także serwis obiektów i urządzeń służących do oczyszczania ścieków- jako wiodąca firma w branży bezpośrednio związanej z ochroną środowiska.

Pomocnik operatora cysterny asenizacyjnej

Miejsce pracy: Żyrardów

Opis stanowiska

  • czyszczenie instalacji separatorów deszczowych i separatorów tłuszczu
  • przeglądy techniczne oraz sprawdzanie poprawności działania urządzeń instalacji wodociągowych i ściekowych
  • obsługa specjalistycznych samochodów (cysterny, samochody ssąco- płuczące) do czyszczenia separatorów, kanalizacji
  • dbałość o stan techniczny samochodu
  • współpraca z zespołem

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • zmysł techniczny
  • umiejętność organizacji własnej pracy i współpracy z innymi
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • zdolność wykonywania prac manualnych
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (zawsze na czas)
  • rozliczenie godzin nadliczbowych
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • pracę na nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie
  • premia roczna
  •  premia zadaniowa
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • odzież ochronna wraz z sprzętem