kandydatów

Etat Płatny Staż w Dziale Wsparcia Aplikacji Logistycznych

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach logistycznych. Realizujemy usługi z dwóch segmentów działalności: logistyka magazynowa i spedycja. Tworzymy usługi i procesy idealnie dopasowane do wymagań Klientów. Potwierdzeniem rozwoju naszej firmy jest stale rosnący zespół profesjonalistów i młodych entuzjastów branży TSL. Zapraszamy na płatny, 3-miesięczny staż podczas którego wykorzystasz swoją wiedzę zdobytą na studiach w praktyce. Ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.

Płatny Staż w Dziale Wsparcia Aplikacji Logistycznych
Miejsce pracy: Piaseczno
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wsparcie działów operacyjnych w zakresie obsługi systemów informatycznych dla logistyki (rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji – głównie WMS)
  • Wsparcie działów operacyjnych w prawidłowym definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów informatycznych dla logistyki
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie raportów i wydruków na potrzeby firmy
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi i projektowymi.
Oferujemy:
  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z realną szansą kontynuacji współpracy
  • Staż w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia
    od specjalistów z branży
  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie z dostępem do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Pracę w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, w zależności od aktualnie realizowanych zadań
Kogo poszukujemy:
  • Entuzjastów branży logistycznej, nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Mile widziany absolwent lub student studiów o kierunkach informatycznych, logistycznych lub technicznych
  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Świetnie organizujących swój czas pracy, dla których wykonywanie obowiązków z zaangażowaniem i dokładnością będzie kwestią oczywistą.
  • Z dobrą znajomością arkuszy kalkulacyjnych
  • Niezbędna jest również znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.