kandydatów

Etat Prawnik z językiem niemieckim

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

O nas

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Prawnik z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Opis stanowiska
  • Obsługa od strony prawnej spółek z Grupy ERBUD działających na terenie Niemiec;
  • Udzielanie porad i konsultacji prawnych, wydawanie opinii prawnych, sporządzanie ekspertyz prawnych na potrzeby spółek działających w ramach Grupy ERBUD;
  • Analiza umów i dokumentacji pod kątem prawnym.
Wymagania:
Wymagania
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Przynajmniej podstawowa orientacja w przepisach prawa niemieckiego;
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale prawnym lub kancelarii prawniczej;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność, sumienność, systematyczność;
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu;
  • Silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki;
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office;
  • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI BRANŻY BUDOWLANEJ.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.