Etat Monter instalacji sanitarnych / Pomocnik serwisanta urządzeń grzewczych

Firma: SANBUD Marcin Bruszkiewicz miejsce pracy: Wyszków

W firmie Sanbud już od 1999 r. pomagamy klientom indywidualnym i firmom radzić sobie z małymi i dużymi wyzwaniami hydraulicznymi. W Wyszkowie nasze instalacje obejmują m.in. przyłącza wodne i kanalizacyjne, wszelkiego typu ogrzewanie (centralne, podłogowe, kotłownie) oraz kolektory słonecznych czy automatyczne systemy nawadniające ogrody.

Wyszków, Kamieńczyk, Warszawa oraz inne okoliczne miasta i miejscowości to obszar naszych działań. To tutaj doradzamy w wyborze sprzętu, precyzyjnie montujemy zakupione lub dostarczone urządzenia i błyskawicznie radzimy sobie z awariami i usterkami.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych / Pomocnik serwisanta urządzeń grzewczych
Miejsce pracy: Wyszków
Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji hydraulicznych,
  • Usuwanie awarii hydraulicznych,
  • Pomoc w montażu kotłowni, węzłów cieplnych,
  • Pomoc w naprawach kotłów [piecy] gazowych i olejowych
  • Wykonywanie drobnych prac budowlanych
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat.B - czynne
  • Zaangażowanie
  • Podstawy wiedzy
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełen etat