kandydatów

Etat Lakiernik

Firma: EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG poszukuje
pracowników na stanowisko:

Lakiernik
Miejsce pracy: Siedlce
Główne zadania na tym stanowisku pracy:
  • Prace przygotowawcze – czyszczenie, oklejanie, szlifowanie, podkładowanie
  • Wykonywanie napraw powłok lakierniczych
  • Lakierowanie elementów nadwozi
  • Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość technologii napraw blacharskich
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Inicjatywa w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie jako Kolorysta
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Opiekę medyczną
  • Świadczenia ZFŚS
  • Dostęp do pakietów sportowych
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie