kandydatów

Etat Konsultant ds. rekrutacji

Firma: NES GLOBAL TALENT SP. Z O.O. miejsce pracy: Warszawa

NES Fircroft (NES) jest wiodącym na świecie dostawcą doświadczonych pracowników w sektorze:

  • ropy naftowej i gazu
  • energetyki konwencjonalnej i odnawialnej
  • budownictwa
  • infrastruktury
  • Life Science
  • produkcji, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego

Zapewniamy dostosowane do potrzeb rozwiązania kadrowe, pozyskiwane z globalnej bazy talentów przez dedykowany zespół konsultantów zajmujących się konkretnym sektorem.

Posiadając ponad 100 biur w 45 krajach, mamy dostęp do najlepszych kandydatów na całym świecie.

Zapewniamy naszym kontrahentom znacznie więcej, niż tradycyjne usługi rekrutacyjne.

NES Fircroft posiada pełną gamę rozwiązań rekrutacyjnych, takich jak: praca kontraktowa, stałe zatrudnienie, managed solutions oraz pełen outsourcing procesu.

Usługi te są uzupełniane przez wiodącą w branży obsługę klienta i wsparcie w wysyłaniu pracowników kontraktowych na zagraniczne kontrakty.

Konsultant ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

 Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymanie relacji z klientami NES
  • rekrutacja i selekcja kandydatów
  • rekomendowanie najlepszych kandydatów
  • pozyskiwanie nowych zleceń do realizacji
  • skuteczne budowanie sieci kontaktów

 Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w rekrutacji lub sprzedaży
  • determinacja, wytrwałość i konsekwencja w działaniu
  • umiejętność tworzenia czytelnych komunikatów
  • dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy, zorientowanie na cel
  • samodzielność, kreatywność, motywacja do osiągnięć
  • komunikatywny poziom j. angielskiego

  Oferujemy:

  • pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
  • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • jasny system premiowy od każdego zamkniętego projektu rekrutacyjnego
  • nielimitowane konto LinkedIn Recruiter
  • pakiet benefitów (Multisport, Medicover)
  • hybrydowy system pracy
  • częste wyjścia integracyjne oraz wyjazdy
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • szkolenia wdrażające oraz uzupełniające kompetencje
  • dodatkowe dni urlopowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.