kandydatów

Etat Referent / Specjalista Ds. Płac I Sprzedaży

Firma: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
Referent / Specjalista Ds. Płac I Sprzedaży
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie listy płac
  • sporządzanie deklaracji na potrzeby instytucji zewnętrznych (ZUS,US, PPK, GUS, PFRON)
  • przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach, sporządzanie Z-3, Rp-7
  • ewidencjonowanie i rozliczanie dokumentów sprzedaży
  • bieżąca analiza i uzgadnianie sald rozrachunków, weryfikacja i windykacja należności
  • udział w sporządzaniu deklaracji VAT JPK
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku
  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • doświadczenie w zakresie ewidencjonowania i rozliczania dokumentów sprzedaży
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, Płatnika, ustawy PIT
    w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń i ekwiwalentów, ustalania podstawy wymiaru zasiłków
  • bardzo dobra znajomość zagadnień finansowo-księgowych, rachunkowych i podatkowych (ustawa o rachunkowości, VAT, CIT)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Office (głównie MS Excel) i urządzeń biurowych
  • mile widziana znajomość programu Impuls Evo
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobywania doświadczenia
WYRAŻENIE ZGODY (REKRUTACJA) – klauzula do CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji jak i przyszłych procesów rekrutacji*, prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kolejowej 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki, zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z dnia 24.05.2018 r., poz. 1000 ze zm.) oraz art. 221 ustawy z dnia 26.06.1974r. kodeks pracy (tj. Dz. U. 2018 poz. 917).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak dane te są niezbędne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, mam prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.