kandydatów

Etat Specjalista Rozwoju Sprzedaży

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista Rozwoju Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa, Chełm

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Główne zadania
  • Wsparcie inicjatyw Pionu Handlowego w zakresie rozwoju sprzedaży cementu i chemii budowlanej;
  • Działania nad wypracowywaniem, wdrożeniem i rozwojem inicjatyw dla klientów firmy;
  • Uczestnictwo w procesie planowania i realizacji strategii marketingowej i produktowej;
  • Przygotowanie komunikacji marketingowej wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Organizacja szkoleń, seminariów, warsztatów związanych z edukacją klientów i pracowników oraz budowaniem świadomości marki;
  • Współpraca z zespołem Sprzedaży, Doradztwa Technicznego, Administracją Sprzedaży, Komunikacji, Marketingu oraz Ochrony Środowiska;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
Wymagania formalne
  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Power Point, Excel);
  • Doświadczenie w marketingu, rozwoju sprzedaży, przygotowywaniu analiz rynkowych;
  • Mobilność (związana z organizacją wydarzeń i realizacją spotkań) i elastyczność czasowa;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra znajomość rynku budowlanego, w tym cementu i chemii budowlanej, będzie dodatkowym atutem.
Oczekiwania interpersonalne
  • Kreatywność;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność współpracy oraz budowania i utrzymywania relacji biznesowych na różnych poziomach organizacji;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy;
  • Trafna ocena i wyciąganie wniosków z analizowanych danych;
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie oraz pod presją czasu.
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji,
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań biznesowych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Pracę w ambitnym i twórczym zespole,
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.