kandydatów

Etat Mechanik ASO Hyundai

Firma: Motortest Anna Szadkowska miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7180428, z dnia 2022-06-22

Autoryzowany Dealer marki Hyundai

Mechanik ASO Hyundai

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Naprawa i wymiana podzespołów samochodu (silniki, skrzynie biegów, zawieszenia, układy hamulcowe)
  • Obsługa urządzeń warsztatowych
  • Ustawianie geometrii, obsługa klimatyzacji
  • Przestrzeganie procedur i ustalonych zasad firmy
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i narzędzia
  • Współpraca z doradcami serwisowymi

Wymagania

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Mechanika samochodowego w autoryzowanym serwisie samochodowym
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych
  • Znajomość i umiejętność doboru samochodowych części zamiennych
  • Znajomość programów diagnostycznych z branży samochodowej
  • Prawo jazdy kat. B, gotowość do prowadzenia samochodu

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego