kandydatów

Etat Analityk systemowy w sektorze bankowości spółdzielczej

Firma: Systemy Informatyczne CHODROM Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 7181331, z dnia 2022-06-22

Szukasz ciekawej pracy?

Chciałbyś poznać bankowość nie tylko od strony bankomatu?

I jeśli dodatkowo lubisz analizować dane, to zapraszamy do nas.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Analityk systemowy w sektorze bankowości spółdzielczej

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • tworzenie analiz bankowych pod kątem sprawozdawczości
  • tworzenie rozwiązań systemowych dla analiz bankowych i ich wdrażanie
  • bieżąca znajomość i analiza branżowych regulacji prawnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, w kierunku bankowości lub inne ścisłe
  • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych np. MS Excel
  • definiowanie arkuszy i formuł zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i przedstawiania własnych rekomendacji
  • śledzenie przepisów w zakresie analiz bankowych i sprawozdawczości
  • znajomość struktury planów kont i podstaw księgowości

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełnym etacie
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
    prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • praca w stabilnej firmie z odpowiedzialnym i zgranym zespole

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2022
Wyświetleń: 66