kandydatów

Etat Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych (KL)

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych (KL)
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • tworzenie, analiza i opiniowanie umów, klauzul informacyjnych i zgód w obszarze danych osobowych,
  • kontrola prawidłowości procesów pod kątem ochrony danych osobowych,
  • udział w tworzeniu dokumentacji i procedur związanych z bezpieczeństwem i ochroną danych osobowych,
  • prowadzenie wymaganych przepisami prawa rejestrów,
  • udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych osobowych,
  • monitorowanie zmian w regulacjach w obszarze ochrony danych osobowych,
  • przygotowywanie planów audytów i ich prowadzenie,
  • przygotowywanie zaleceń poaudytowych,
  • wsparcie administratora w rozpatrywaniu zgłoszeń osób, których dotyczą dane,
  • zarządzanie incydentami i naruszeniami ochrony danych osobowych,
  • przygotowywanie szkoleń wewnętrznych.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane prawnicze lub studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych),
  • doświadczenie na stanowisku wymagającym koordynacji procesów dot. ochrony danych osobowych,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu oceny ryzyka, opiniowaniu dokumentów, inicjatyw i projektów oraz prowadzeniu rejestrów wymaganych przepisami prawa,
  • doskonała znajomość przepisów dot. ochrony danych osobowych,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • podejście procesowe oraz umiejętność zarządzania priorytetami,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Mile widziane
  • znajomość normy ISO 27001,
  • wiedza z zakresu nowych technologii i cyberbezpieczeństwa,
  • umiejętność syntetycznego formułowania opinii oraz przekazywania ich w przejrzysty i zrozumiały dla odbiorcy sposób.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów,
  • przyjazny tryb wdrożenia,
  • współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • pakiet benefitów GPP (w tym MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).