kandydatów

Etat Sales Manager

Firma: PRO-TALENT MARCIN GRALEWSKI miejsce pracy: Warszawa

PRO-Talent to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach sprzedaży i finansów oraz obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji.

Nasz Klient to innowacyjna, szybko rozwijająca się firma, która już od kilkunastu lat kreuje trendy na polskim rynku w branży motocyklowej i marynistycznej. Organizacja, którą tworzą ludzie z pasją, fachowcy stawiający na najwyższą jakość, zorientowani na konstruktywną współpracę i dbający o ciągły rozwój.

W związku z jej rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy skutecznego Sales Managera z doświadczeniem w branży marynistycznej. Osoby samodzielnej, rozumiejącej priorytety biznesowe, konsekwentnie dążącej do wyznaczonego celu.

Sales Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • rozwój sprzedaży luksusowych pojazdów i sprzętów motorowodnych znajdujących się w ofercie firmy
  • pozyskiwanie i zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami firmy
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontaktach z klientami oraz zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy
Nasze wymagania:
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży marynistycznej oraz sprzedaży pojazdów motorowodnych
  • idealny kandydat posiada doświadczenie w sprzedaży jachtów motorowodnych, w tym luksusowych
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • zdolności organizacyjne zorientowane na wyniki
  • inicjatywa, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
To oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i konkurencyjnej pozycji rynkowej
  • możliwość wyboru formy współpracy - kontakt B2B lub umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczeń w dużej firmie motoryzacyjnej
  • praca w warunkach kreatywności i innowacyjności, w profesjonalnym oraz nastawionym na wyniki zespole
  • rozbudowany pakiet benefitów
  • szkolenia
  • możliwość pracy zdalnej
Klikając w przycisk „Aplikuj”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26 (Pracodawca, Administrator danych) wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych i selekcji pracowników.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach rekrutacyjnych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym i selekcji pracowników. Administratorem danych osobowych jest Pro-Talent Marcin Gralewski z siedzibą w Warszawie (03-285) przy ul. Kondratowicza 18/26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: biuro@pro-talent.pl Jestem świadomy/a, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą polityką prywatności https://pro-talent.pl/kontakt/.