kandydatów

Etat Stażysta w dziale logistyki (płatny staż)

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w dziale logistyki (płatny staż)
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z działaniem magazynu i obsługą klienta
  • Wspieranie zespołu w procesie planowania zamówień
  • Wspieranie zespołu w procesie przyjęć
  • Aktualizowanie danych w systemie klasy WMS
  • Analiza danych oraz tworzenie raportów w Excelu
  • Wykonywanie obowiązków administracyjnych
Wymagania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Zainteresowanie zdobywaniem doświadczenia zawodowego w zakresie operacji logistycznych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Podejście pro-biznesowe, zorientowanie na działanie i osiąganie wyznaczonych celów
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dyspozycyjność 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
Oferujemy
  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży TSL
  • Interesujące zadania w towarzystwie młodego, miłego zespołu, w międzynarodowym środowisku