kandydatów

Etat Ekspert ds. e-learningu

Firma: Alior Bank miejsce pracy: Warszawa

Ekspert ds. e-learningu
Miejsce pracy: Warszawa
Jeżeli jesteś osobą, która:
  • posiada minimum 3 lata rok na podobnym stanowisku (budowanie szkoleń e-learningowych);
  • posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów e-szkoleniowych (badanie potrzeb biznesowych w organizacji);
  • posiada bardzo dobrą znajomość programu Articulate Storyline 3, Articulate Storyline 360;
  • posiada bardzo dobrą znajomość Adobe Photoshop lub Adobe Ilustrator;
  • w stopniu bardzo dobrym obsługuje MS Excel i MS Power Point;
  • jest samodzielna oraz cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy;
  • mile widziana znajomość aplikacji VYOND
Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:
  • prowadzeniu projektów e-learningowych;
  • projektowaniu, przygotowywaniu oraz aktualizacji szkoleń e-learningowych;
  • współpracy z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych;
  • eksperckim wsparciu zespołu we wdrażaniu projektów e-learningowych.
Oferujemy:
  • współpracę w ramach umowy o pracę;
  • praca zdalna w przyszłości hybrydowa bądź stacjonarna;
  • ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju;
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Pozostałe oferty pracy w firmie Alior Bank
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-06-2022
Wyświetleń: 89