kandydatów

Etat Technik Utrzymania Ruchu (k/m)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Żyrardów

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (k/m)
Miejsce pracy: Żyrardów
Nr ref.: UR/GRO/0622
Obowiązki:
  • prowadzenie prac konserwacyjnych,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • stałe monitorowanie stanu technicznego maszyn.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku, bądź wykształcenie techniczne,
  • umiejętność pracy przy pomocy elektronarzędzi,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe wynagrodzenie + premie + benefity,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę zmianową (zmiany 12-godzinne, system 4-brygadowy).