kandydatów

Etat Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7186347, z dnia 2022-06-23

Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy asystent diagnostyki laboratoryjnej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Praca z materiałem biologicznym;
  • Analiza z wykorzystaniem metod biologii molekularnej: izolacja kwasów nukleinowych, techniki PCR, sekwencjonowanie Sangera; przygotowywanie bibliotek DNA/RNA
  • Analiza struktury genu oraz projektowanie sond i starterów;
  • Interpretacja i analiza uzyskanych wyników; praca z bazami danych;
  • Udział w przygotowaniu zamówień publicznych;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe analityczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne;
  • Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty laboratoryjnego;
  • Znajomość ww. technik biologii molekularnej;
  • Znajomość języka angielskiego; znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Umiejętność pracy w zespole; w szczególności wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne;
  • Dokładność, systematyczność i rzetelność wykonywanych zadań;
  • Komunikatywność;
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w laboratorium o podobnym profilu, z wykorzystaniem powyższych metod biologii molekularne;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość techniki sekwencjonowania nowej generacji;
  • Wiedza z dziedziny diagnostyki hematologicznej.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium zajmującym się diagnostyką genetyczną nowotworowych chorób krwi;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracy na pełny etat);
  • Możliwość rozwoju naukowego
  • Możliwy termin rozpoczęcia pracy: lipiec 2022r.