kandydatów

Etat Informatyk

Firma: Bank Spółdzielczy w Karczewie miejsce pracy: Karczew

Ogłoszenie numer: 7187553, z dnia 2022-06-23

Bank Spółdzielczy w Karczewie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska

  • Nadzór nad systemami informatycznymi Banku, aktualizacja, utrzymanie, raportowanie
  • Tworzenie strategii rozwoju obszaru informatyku
  • Wprowadzanie nowych użytkowników do systemów informatycznych
  • Nadzór nad tworzeniem kopii bezpieczeństwa
  • Monitorowanie, optymalizacja wykorzystania oraz tworzenie planu rozwoju zasobów IT
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z eksploatacją systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji infrastruktury teleinformatycznej Banku
  • Wsparcie klientów Banku w zakresie obsługi bankowości elektronicznej
  • Aktualizacja witryny internetowej Banku, współtworzenie materiałów marketingowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub rozpoczęte studia o profilu: informatyka, technologie informatyczne
  • Sprawnej organizacji pracy własnej, inicjatywy i kreatywności
  • Wysokiej kultury osobistej, dobrej komunikacji interpersonalnej
  • Uczciwości, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz Unix
  • Umiejętności zarządzania siecią LAN
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku informatyka

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników