kandydatów

Etat Asystent w dziale administracji

Firma: Colt International miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7183968, z dnia 2022-06-24

Firma Colt rozpoczęła swoją działalność w 1931 roku. Dzięki duchowi pionierstwa, wiedzy inżynierskiej oraz pracochłonnym badaniom naukowym, brytyjskie przedsiębiorstwo rodzinne rozwijało się nadzwyczaj szybko. Dzisiaj grupa Colt jest reprezentowana w ponad 50 krajach świata przez liczne filie oraz dystrybutorów.

Od 2020 roku grupa Colt dołączyła do Grupy Kingspan - wiodącego światowego dostawcy technologii izolacyjnych i kompletnych systemowych rozwiązań dla budynków o wysokiej wydajności energetycznej i niskiej emisji CO2. Naszą misją jest bezemisyjna przyszłość, która koncentruje się na dobrobycie ludzi i naszej planety.

Asystent w dziale administracji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, która chciałaby na cześć etatu dołączyć do zespołu administracji i wesprzeć nas w podstawowych pracach administracyjnych a przede wszystkim:

  • rejestracji i segregacji dokumentów
  • przygotowywaniu przesyłek listowych
  • skanowaniu i drukowaniu dokumentacji
  • przygotowywaniu prostych zestawień i plików excel/word

Wymagania

  • chęć zdobycia doświadczenia i rozwoju w obszarze administracji i/lub księgowości
  • umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (excel, word, pdf)
  • rzetelność i skrupulatne wykonywanie obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę zlecenie i elastyczny grafik w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i należącej do międzynarodowej grupy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej w szczególności obsługa pakietu MS Office
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • pracę w firmie dbającej o środowisko

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2022
Wyświetleń: 84