kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń i Sprzedaży

Firma: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS miejsce pracy: Piaseczno

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144 poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Rozliczeń i Sprzedaży
Miejsce pracy: Piaseczno
Twój zakres obowiązków:
  • Rozliczanie utargów dziennych i miesięcznych,
  • Sprzedaż biletów miesięcznych,
  • Rozliczanie kontraktów obsługiwanych przez Spółkę,
  • Kontrola i archiwizacja raportów fiskalnych,
  • Wystawianie faktur,
  • Sporządzanie sprawozdań miesięcznych,
  • Przygotowywanie zestawień dopłat dla świadczonej komunikacji pasażerskiej,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Działu Księgowości,
  • Sporządzanie rejestru generowanych dokumentów zgodnie z obowiązującym wzorem.
Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość programów Microsoft Office – Excel,
  • Zdolności analityczne.
Mile widziane:
  • Wykształcenie kierunkowe np.: ekonomia, matematyka, finanse, bankowość,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych.
Klauzula na przetwarzanie danych osobowych umieszczanych przez kandydatów (CV, list motywacyjny)

Obowiązek informacyjny przy ogłoszeniu:
Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@pkspolonus.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełną informację dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć na stronie internetowej WWW.pkspolonus.pl /Regulaminy/Polityka Prywatności

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@pkspolonus.pl lub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro).

Informujemy, że ma Pan/Pani możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby innych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS Pani/Pana danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w której aktualnie bierze Pani/Pan udział. W takim wypadku, dane będą przetwarzane przez okres dwóch lat od zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że zgoda na ich przetwarzanie zostanie wcześniej wycofana.

W przypadku woli wyrażenia takiej zgody, prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.