kandydatów

Etat Specjalista w Departamencie Sprzedaży B2C

Firma: Polkomtel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista w Departamencie Sprzedaży B2C
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KW/SB2C/AD/427/0622
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie błędów w systemach, blokujących poprawne działanie procesów i ich eliminowanie.
  • Monitorowania poprawności procesowania zamówień sprzedażowych, weryfikacja błędów i ich naprawa.
  • Wsparcie kanałów sprzedaży podczas awarii systemów.
  • Współpraca z obszarem IT, zgłaszanie, monitorowanie, eskalowanie napraw incydentów.
  • Testowanie napraw błędów wykonanych przez IT na środowisku produkcyjnym i testowym.
  • Wsparcie w projektach i testach podczas wdrażania nowych rozwiązań.
Wymagania:
  • Znajomość aplikacji wewnętrznych wykorzystywanych w Grupie Polsat Plus szczególnie w procesach kanałów zdalnych PLK: KPWA, AA Rainbow, PERS, EDI, SMARTMASTER, Spectrum, Kontakt MIX
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy, terminowość.
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę.
  • Mile widziana umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Otwartość na nowe wyzwania.