kandydatów

Etat Projektant Branży Sanitarnej

Firma: KTI Poland S.A. miejsce pracy: Płock

KTI Poland S.A. jest międzynarodową firmą EPC oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym.

Główne kompetencje firmy KTI to:

  • Instalacje rafineryjne, petrochemiczne i chemiczne;
  • Studia technologiczne/ wykonalności;
  • Doradztwo i zarządzanie projektami;
  • Technologie wysokich temperatur.
Projektant Branży Sanitarnej
Miejsce pracy: Płock
Zadania:

Wykonywanie samodzielnych projektowych prac inżynierskich w zakresie branży sanitarnej i HVAC, w tym przygotowywanie: Planów sytuacyjnych, profili podłużnych, opisów technicznych podziemnych sieci wod-kan, obliczeń hydraulicznych, dokumentacji wewnętrznych instalacji sanitarnych w tym HVAC, przedmiarów sanitarnych robót budowlanych oraz modelowanie 3D sieci i instalacji sanitarnych.

Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
  • Język angielski w stopniu dobrym,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Znajomość  Autocada.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,
  • Współpracę z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.