kandydatów

Etat Kierownik Centrum Medycznego

Firma: CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA miejsce pracy: Radom

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym. Przez 25 lat obecności na rynku osiągnęliśmy pozycję zaufanego partnera wśród swoich Pacjentów. Realizujemy szeroką gamę usług medycznych, począwszy od Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poprzez dostęp do prywatnych gabinetów, a skończywszy na wysoko wykwalifikowanych lekarzy - specjalistów. Dużą wagę przykładamy do tego, by zwracające się do naszych lekarzy osoby znalazły nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale również ciepło, życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów. Corten Medic świadczy usługi medyczne w przychodniach na teranie Warszawy (w dzielnicach - Śródmieście, Ursynów, Mokotów, Praga Północ), w Radomiu, Pruszkowie, Zwoleniu, Milanówku oraz Kielcach.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Centrum Medycznego
Miejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Prowadzenie działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów
  • Egzekucja i stałe podnoszenie standardów obsługi klienta oraz standardów pracy zespołu.
  • Zarządzanie zespołem pracowników - lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek w Centrum Medycznym
  • Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy z odpowiednimi Działami
  • Administrowanie Centrum Medycznego
  • Kontrola przestrzegania wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej
  • Zapewnienie wysokich standardów w procesie obsługi Pacjenta mierzonych m.in współczynnikiem NPS
  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności Centrum Medycznego oraz nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie jego rentowności

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta i standard oferowanych usług
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie)
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samodzielność, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Nowoczesne narzędzia pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w Warszawie (02-784),przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółki z Grupy Corten Medic.
W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli Pana/Pani aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w 02-784 Warszawie, ul. Dunikowskiego 10 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.