kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: ZDROWO MED Sp. z o.o. miejsce pracy: Wyszków

Ogłoszenie numer: 7193523, z dnia 2022-06-24

Firma ZDROWO MED jest marką kojarzoną z wysoką jakością wykonywanych zabiegów terapeutycznych. Oferujemy pracę w otwartym, przyjaznym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technik i urządzeń rehabilitacyjnych.

Jeśli Twoje obecne miejsce pracy nie spełnia Twoich oczekiwań, chcesz się rozwijać w dziedzinie bliźniaczej z Twoim wykształceniem lub nie masz doświadczenia i chcesz go zdobyć w renomowanej placówce rehabilitacji - ZAPRASZAMY do Nas !!!

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Wyszków

Opis stanowiska

  • wykonywanie zabiegów fizykoterapii,
  • prowadzenie ćwiczeń rehabilitacyjnych indywidualnych i grupowych,
  • indywidualna praca z pacjentem w zależności od występującego problemu medycznego oraz schorzenia (wykonywanie masaży leczniczych, terapii manualnej lub indywidualnej itp.),
  • praca z dziećmi z MPD w oparciu o system LOKOMAT PRO,
  • inne zabiegi związane z rehabilitacją pacjentów.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe (tytuł magistra lub licencjata z fizjoterapii) lub posiadanie tytułu technika masażysty,
  • w przypadku mgr lub lic. posiadanie prawa wykonywania zawodu,
  • wysokie standardy etyczne,
  • wysoka wrażliwość na potrzeby pacjenta.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w okresie próbnym od 3.500 zł do 5.500 zł brutto (w zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia). W późniejszym etapie zatrudnienia lub w przypadku stałej współpracy - możliwość zwiększenia wysokości wynagrodzenia;
  • elastyczną formę zatrudnienia: 1/1 etatu, 1/2 etatu, umowa zlecenie bądź inna;
  • stałe podnoszenie kwalifikacji;
  • nowoczesne narzędzia i urządzenia rehabilitacyjne;
  • miejsce pracy: Wyszków lub Małkinia Górna.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2022
Wyświetleń: 72