kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka Koprodukcji

Firma: Lotte Wedel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista / Specjalistka Koprodukcji
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • umowa o pracę
  • doskonała lokalizacja, zaledwie 5 minut od Dworca Wschodniego i metra Stadion Narodowy,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna (rehabilitacje, szczepienia ochronne),
  • słodkie paczki na święta i Dzień Dziecka, bony na święta i konkursy dla pracowników,
  • zniżki na bilety Kolei Mazowieckich,
  • dofinansowanie do karty MultiSport i udogodnienia dla rowerzystów,
  • wolontariat pracowniczy, drużyny sportowe i CSR,
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • dofinansowanie do posiłków w naszej firmowej stołówce, świeże owoce i warzywa – podane na tacy:),
  • swobodny dostęp do produktów i nowości, zniżki w Firmowym Sklepiku Wedla oraz Pijalniach Czekolady E. Wedel,
  • możliwość zdobycia uprawnień do obsługi maszyn.
…i wiele więcej. Sprawdź TUTAJ!

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Proponowanie i usprawnianie strategii pozyskiwania towarów i usług w procesie koprodukcji (poprzez podmioty trzecie).
  • Poszukiwanie podwykonawców w odniesieniu do ich możliwości produkcyjnych oraz spełniania wymogów jakościowych i kosztowych.
  • Proponowanie warunków współpracy w procesie negocjacji kontraktów.
  • Bieżąca współpraca operacyjna z dedykowanymi podwykonawcami.
  • Ustalenie i kontrolowanie kluczowych wskaźników dotyczących wywiązywania się przez podwykonawcę z powierzonych zadań.
  • Zapewnienie terminowej realizacji zapisów kontraktowych.
  • Nadzorowanie realizacji projektów dostarczanych przez podwykonawców i pośredniczenie w komunikacji pomiędzy Spółką a podwykonawcą.
  • Współtworzenie i proponowanie usprawnień procedur standardowej współpracy i działań w sytuacjach nietypowych.
  • Przygotowywanie i uzgadnianie z Działem Jakości i Działem R&D rocznych planów audytów podwykonawców.
  • Zapewnienie regularnych wizyt u podwykonawców w celu przeprowadzenia kontroli jakościowych, zapoznania się z procesem technologicznym.
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w obszarze analiz danych liczbowych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie negocjacji, kontroli zapisów umowy, prowadzaniu rozmów handlowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu
  • Umiejętność pracy w cross-funkcyjnym zespole
  • Dobra organizacja pracy